Diasa'da Avea'lılara Seçili Ürünlerde %50'ye Varan İndirim
Avealılara Diasa'da Seçili Ürünlerde %50'ye varan İndirim!

20 Haziran - 17 Temmuz 2013 tarihleri arasında, sadece “Avea kampanya etiketinin” bulunduğu DiaSA mağazalarında seçili ürünlerde %50’ye varan indirim uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için DIASA yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndererek alınacak şifre ve hat numaralarını alışveriş esnasında mağazaya söyleyerek %50'ye varan indirimlerden yararlanabileceksiniz.

Kampanya Detayları:
- Kampanya 20 Haziran - 17 Temmuz 2013 tarihleri arasında, sadece “Avea kampanya etiketinin” bulunduğu DiaSA mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında seçili ürünlerde %50’ye varan indirim geçerlidir.
- Avea müşterileri DIASA yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndererek alınacak şifre ve hat numaralarını alışveriş esnasında mağazaya söyleyerek bu kampanyadan yararlanabilirler.
- Kampanyaya katılacak müşterilerin bilgileri sadece altyapı sağlayan firma ile paylaşılmaktadır.
- Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, kampanyadan yararlanılabilmesi için her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.
- Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir.
- Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini katılımcılara yansıtma hakkını saklı tutar.
- DiaSA Dia Sabancı Süpermarketleri Ticaret A.Ş. ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.
- Kampanya kapsamında alınan ürünlerden marka sahibi sorumludur.
- Tipografik hatalardan DiaSA Dia Sabancı Süpermarketleri Ticaret A.Ş. ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu değildir.
- DiaSA Dia Sabancı Süpermarketleri Ticaret A.Ş. en iyi fiyatı sağlayabilmek için promosyon dönemi boyunca bu kampanyadaki ürünlerin fiyatlarını düşürme hakkına sahiptir.
- DiaSA Dia Sabancı Süpermarketleri Ticaret A.Ş.’den satın aldığınız herhangi bir ürünü ambalajı ve faturası ile beraber 30 gün içerisinde getirdiğinizde paranız iade edilecek veya ürününüz değiştirilecektir.
- Promosyondaki ürünlerimiz üzerinden toplu satış yapılamaz.
- Devlet tarafından yapılan zamlar fiyatlara yansıtılır.
- Promosyonlarımız stoklarla sınırlıdır.
Eklenme Tarihi
24 Haziran 2013 Pazartesi
Bitiş Tarihi
Bu kampanya sona erdi
Ziyaret
1.392 ziyaret
Kategori
İlgili Marka
Sosyal Medya
Etiketler

İlginizi Çekebilecek Kampanyalar

Ciceksepeti.com'da Avea'lılara Özel %40'a Varan İndirim

1 - 31 Mart 2013 tarihleri arasında ciceksepeti.com ’dan Tüm çiçek ve gurme siparişlerinde %25, meyve siparişlerinde %20, seçili ürünlerde %40 indirim! Kampanya Detayları: - Ka...
9 yıl önce eklendi 2.105 kez incelendi

Avea'lılara Sosyal Medya Paket Bedava

Facebook’a girerim, sosyal medyanın keyfini çıkarırım diyorsan Foursquare, Twitter ve Facebook’ta geçerli 75MB internet paketi HEDİYE! HEDIYE SOSYAL yazıp 5555’e göndererek kamp...
9 yıl önce eklendi 2.791 kez incelendi

Yorum İstanbul Evleri'nde Avea'lılara %15 indirim

İki dakikalık yürüme mesafesinde bulunan metro istasyonu ile TEM ve E5 bağlantı yollarının sağladığı kolay ulaşım avantajlarının yanı sıra, İstanbul’un en can alıcı noktaları olan,...
9 yıl önce eklendi 1.289 kez incelendi

DiaSa Haftasonu Fırsatları ( 22 - 24 Şubat 2013 )

Diasa Haftasonu Fırsatlarını Kaçırmayın! Mutfağın olmazsa olmazları 22-24 Şubat tarihleri arasında çok özel fiyatlarla DiaSA’da. İndirim marketi DiaSA, Club DiaSA Kart avanta...
9 yıl önce eklendi 1.543 kez incelendi

DiaSa İndirim Kataloğu ( 21 Şubat - 6 Mart 2013 )

DiaSA Marketlerinde 21 Şubat - 6 Mart 2013 tarihleri arasında Club DiaSA Kart'la büyük markalarda büyük indirimler sizleri bekliyor. İndirim marketi DiaSA, Club DiaSA Kart avant...
9 yıl önce eklendi 2.204 kez incelendi