Ford Ticari Araç Test Sürüşü Çekilişi
Ford tüm aileleri test sürüşüne davet ediyor. 7-15 Haziran 2014 tarihleri arasında Ford bayilerinde test sürüşü yapanlar, düzenlenecek çekiliş ile birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı elde edecek. Üstelik aile fertleri ayrı ayrı çekiliş hakkına sahip olacak. Kampanya süresince Ford marka yeni bir ticari araç satın alanlar da, tüm aile üyelerini mutlu edecek hediyeler kazanacak.

Ford, Türkiye’deki tüm bayi ve showroom’larında, 7-15 Haziran 2014 tarihleri arasında düzenleyeceği iki farklı kampanya ile müşterilerine birbirinden değerli hediyeler kazanma şansı sunuyor. Ford’un benzersiz kampanyası dahilinde test sürüşü gerçekleştirenler, 3 farklı tatil ve 20 iPadAir çekilişine katılma fırsatı elde ederken, ticari araç satın alanlar ise aile boyu hediyeler kazanacak.

Ford Yetkili Satıcıları’nda ticari araçlarla test sürüşü yapan herkes çekiliş hakkına sahip olacak. Bayiye gelip ticari araç test eden ziyaretçilerin ayrıca 4 kişiye kadar yakınları da bu çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Çekiliş sonucunda 1 talihli çift kişilik Ege-Adriyatik Gemi Seyahati, 3 aile 4’er kişilik EuroDisney Paris seyahati, futbol aşığı 1 kişi ise çift kişilik Cardiff Super Kupa seyahati kazanacak. Ayrıca, 20 talihli de Ford kampanyasıyla iPadAir sahibi olacak. Test sürüşüne katılanlar, bayiyi ziyaret eden tüm aile bireylerine için ayrı çekiliş hakkına sahip olarak, kazanma şansını artırabilecek.
Ford’un haziran ayındaki ikinci kampanyası ise araç satışlarıyla ilgili olacak. Yeni bir ticari araç satın alan ailelerin babalarına çekilişsiz kurasız, üzerinde kendi isimlerinin yazılı olduğu tuttukları takımın forması hediye edilecek. Aile fertlerinin unutulmadığı kampanyada ticari araç alanlara çocukları için 1 adet bisiklet, anneler için ise Arçelik’ten 200 TL değerinde hediye çeki hediye edilecek.

Kampanya Detayları:
- 07-15 Haziran 2014 tarihleri arasında Ford’a gelin ve Ticari Araç test sürüşü yapın, size verilecek şifreli kart ile çekiliş hakkı kazanın. Hayallerinizdeki hediyeleri kazanma şansı yakalayın!
- Şifreli kattaki kapalı kısmı kazıyın, ŞİFRE AD SOYAD ADRES E-MAIL ADRESİ bilgilerinizi kelime aralarında bir boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3141’e gönderin veya www.ford.com.tr adresinden ücretsiz girin, çekilişe katılın.
- 18 yaşından küçükler katılamaz. İkramiye tesliminde şifreli kart ibrazı zorunludur, 10.09.2014 tarihine kadar saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli kartlar kabul edilmez.
- Test sürüşünün yapıldığı tarihte şifreli kart alınmalıdır. Ancak, kampanya tarihleri arasında istediğiniz gün kısa mesajla veya web sayfasından şifre gönderebilirsiniz. Son katılım tarihi 15 Haziran 2014 saat 23:59 ‘dur.
- Bu kampanya, Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. adına 07.06.2014 (Saat 10:00) - 15.06.2014 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.05.2014 tarihli ve 40453693-255.01.02/1791-4481 sayılı izniyle, 07.06.2014 - 15.06.2014 tarihleri arasında DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
- Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Ford Yetkili Bayiilerine gelerek Ford Ticari Araçları (Yeni Tourneo Courier, Yeni Transit Courier, Yeni Transit, Transit Custom, Tourneo Custom) ile deneme sürüşü yaptıklarında Ford yetkilil bayileri içindeki kampanya katılım noktalarında bulunan kampanya masalarında verilecek (her deneme sürüşü için 1 çekiliş hakkı, deneme sürüşüne getirdikleri ailesinden her bir kişi için ilave 1 çekiliş hakkı) üzeri örtülü karttaki Şifreyi Ad, Soyad, Adres ve e-mail adresi bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 3141 nolu hatta kısa mesaj olarak gönderen veya Şifreyi, Ad, Soyad, Adres, Gsm numarası ve e-mail adresi bilgileri ile birlikte www.ford.com.tr (ücretsiz) internet adresindeki kampanya sayfasına üye olarak giren katılımcılara her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir (Kampanyaya katılım, test sürüşü yapmaktan 1 çekiliş hakkı, test sürüşüne aile bireylerini getirmekten en fazla 4 çekiliş hakkı olmak üzere toplam 5 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)
- Kampanya sonunda yapılacak çekilişle; 1 kişiye Çift Kişilik Cardiff Süper Kupa Finali Seyahati, 3 kişiye 4 Kişilik EuroDisney Seyahati, 1 kişiye Msc Preziosa ile çift kişilik Ege & Adriyatik Cruise seyahati, 20 kişiye iPad Air 16 GB / Wi-Fi ikramiyeleri verilecektir.
- Çekiliş 23.06.2014 tarihinde saat 13:00’da, Denizajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti., Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Toplantı Salonu Bostancı / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 30.06.2014 tarihinde Posta Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada yaşanacak gecikmelerden Ford Otomotiv Sanayi A.Ş., Ford Bayiileri ve DenizAjans sorumlu değildir. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 15.07.2014 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 30.07.2014 tarihine kadardır. İkramiye seyahatler, belirtilen tarihlerde kullandırılacak olup diğer ikramiyelerin son teslimi 10.09.2014 tarihine kadardır.
- Şifreli kartlar, deneme sürüşüne katılan kişi ve ailesinden gelen kişi sayısı esas alınarak deneme sürüşüne katılan kişiye verilecektir. Deneme sürüşünün yapıldığı tarihte şifreli kart alınmalıdır. Kampanyaya katılım, test sürüşü yapmaktan 1 çekiliş hakkı, test sürüşüne aile bireylerini getirmekten en fazla 4 çekiliş hakkı olmak üzere toplam 5 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
- Bir kişi, aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Aynı şifre ile tekrarlı katılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir.
- Kısa mesaj ile tekrarlı katılımlarda, sadece şifre yazılarak katılım yapılabilir. Katılımcının bir önceki uzun başarılı katılımındaki Ad, Soyad, Adres, e-mail adresi bilgileri, sonraki kısa katılımlarına otomatik taşınacaktır. Web ile tekrarlı katılımlarda, üye olduktan sonra sadece şifre girilerek katılım yapılmaktadır. Kısa mesajla katılımda e-mail adresi olmayanlar yazmayabilir, ama kampanyaya dahil edilecektir.
- Çift Kişilik Cardiff Süper Kupa finali Seyahati, Cardiff'te 11.08.2014 - 13.08.2014 tarihleri arasında, 2 gece-3 gün süre ile iki kişilik olarak geçerlidir. İstanbul-Cardiff arası 2 adet gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Cardiff'te 4 yıldızlı Hotelde 2 kişilik odada 2 gece 3 gün konaklama (oda, kahvaltı dahil), iki adet Süper Kupa finali bileti ve transfer hizmetleri, seyahate dahildir.
- 4 Kişilik EuroDisney Seyahati, 15.08.2014 - 05.09.2014 tarihleri arasında belirtilecek tarihte 3 gece 4 gün süre ile, her aileye 4 yıldızlı otelde 2 adet dbl oda (oda + kahvaltı) ve 4 kişilik olarak Paris’te geçerlidir. Seyahate İstanbul/Paris ekonomi sınıfı gidiş dönüş 4 kişilik uçak biletleri ve 3 günlük 4 kişilik park giriş biletleri ve havalimanı-otel-park transferler dahildir.
- Msc Preziosa ile çift kişilik Ege & Adriyatik Cruise seyahati, Çift Kişilik MSC Preziosa ile Cruise Seyahati / 03.09 - 10.09.2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 7 gece 8 gün süre ile B1 kategori Balkonlu Bella kabinde tam pansiyon konaklama (içecekler hariç) ve çift kişilik olarak geçerlidir. Liman vergisi dahildir.
- Seyahatler, İstanbul'da başlayıp İstanbul'da bitecektir. İstanbul’a kadar ulaşım, pasaport, vize işlemleri ve masrafları, yurtdışı çıkış harcı, seyahat sigortası ve seyahate dahil olmayan masraflar ve ayrıca Cruise seyahatinde İstanbul Salı Pazarı Liman'a kadar ulaşım talihlilere aittir.
- Ford Otomotiv Sanayi A.Ş., Ford Bayiileri, Eventmania, Ogilvy, Fuagra Reklam, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde şifreli kart ibrazı zorunludur, 10.09.2014 tarihine kadar saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli kartlar kabul edilmez.
- Kampanyaya internetten katılım ücretsizdir. Bu kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir. Kampanyaya kısa mesajla katılım, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Başarılı katılım geri dönüş mesajları FORD tarafından karşılanmaktadır. Teyit için geri dönüş mesajı veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeni ile katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir.
- Kamanyaya katılımda belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Duyurulardaki ikramiye görselleri temsilidir, renk seçimi yoktur. İkramiyeler, yasal metinlerde belirtilen özellikte sunulacaktır.
- Ford Otomotiv Sanayi A.Ş., Ford Bayiileri, bu çekilişe web sayfasından katılan herkese tanıtım ve bilgi amaçlı e-posta, sms ve 3141 nolu kampanya hattına kısa mesaj yolu ile katılım yapanlara e-posta gönderimi yapma hakkına sahiptir.
- Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
- Ford Çekiliş Kampanyasına katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
- Ford Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer sorularınız için; (0216) 380 99 80 numaralı kampanya yetkili ajansı DenizAjans Kampanya Danışma hattından bilgi alabilirsiniz (hafta içi günlerde sabah saat 09:00-12:00 arası ve öğleden sonra saat 13:00-17:00 arası hizmet verilir).

Ford Ticari Araç Alımı Herkese Hediye Kampanyası
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:
07-15 Haziran 2014 tarihleri arasında Transit/Tourneo Courier, Transit/Tourneo Custom ve Yeni Transit alan ailelere muhteşem hediyeler!
Bu kampanya, 07.06.2014 (Saat 10:00) - 15.06.2014 (Saat 22:00) tarihleri arasında, Türkiye genelinde bulunan Ford Yetkili satıcılarında, Ford Ticari Araç (Ford Yeni Tourneo Courier, Yeni Transit Courier, Yeni Transit, Transit Connect, Yeni Nesil Ticari Araçlar, Transit Custom, Tourneo Custom, Transit, Ranger çeşitleri için geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde bulunan Ford Yetkili satıcılarından kampanya süresince Ford Ticari Araç (Ford Yeni Tourneo Courier, Yeni Transit Courier, Yeni Transit, Transit Connect, Yeni Nesil Ticari Araçlar, Transit Custom, Tourneo Custom, Transit, Ranger çeşitlerinden herhangi birini) satın alan herkese; her 1 adet Ford Ticari Araç alımı için 1 adet Legano Bisiklet ve 1 adet tuttuğu takımının orijinal forması (Spor Toto Süper Lig takımlarından tuutuğu takımın forması, kazananın adına özel) hediyesi verilecektir. Hediye, araç tesliminde araç ile birlikte sunulacaktır. Kazanılan hediye devredilemez, değiştirilemez, nakit karşılığı talep edilemez, iade edilemez, seçim yapılamaz. 18 yaşından küçükler, Ford Otomotiv Sanayi A.Ş., Ford Bayiileri, Eventmania, Ogilvy, Fuagra Reklam ve DenizAjans çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediye verilmez. Hediye tesliminde araç faturası aslının ibrazı zorunludur. Tahrif edilmiş belgeler kabul edilemez veya hediye alınarak kullanılmış belgeler kabul edilmez. Hediyeleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Ford Otomotiv Sanayi A.Ş., Ford Bayiileri, Eventmania, Ogilvy, Fuagra Reklam ve DenizAjans sorumlu değildir. Kampanyaya katılımcı tarafından sunulan bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı, katılımcıların sorumluluğundadır. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.ve bağlı şirketleri, bu kampanyaya katılan herkese tanıtım amaçlı e-posta ve kısa mesaj gönderim yapma hakkına sahiptir. Bu kampanya, Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. tarafından, ilgili yönetmeliğin 2/c maddesine göre, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair 27.05.2014 tarih ve 40453693-255.05.02/1719-4347 sayılı uygunluk yazısı DenizAjans tarafından alınmıştır.
Eklenme Tarihi
7 Haziran 2014 Cumartesi
Bitiş Tarihi
Bu kampanya sona erdi
Ziyaret
1.855 ziyaret
Kategori
İlgili Marka
Sosyal Medya
Etiketler

İlginizi Çekebilecek Kampanyalar

Ford Test Sürüşü Yapanlara Şampiyonlar Ligi Final Bileti Kazanma Şansı

Şimdi Ford Yetkili Satıcılarında test sürüşüne katıl, UEFA Champions League Finalini yerinde izleme şansını yakala. Üstelik tüm otomobillerde 18.000 TL’ye 18 ay %0 faiz fırsatı da ...
9 yıl önce eklendi 1.956 kez incelendi

Vodafone Ford Kampanyası

Vodafone Kırmızı Avantaj Ford Bayilerinde... Ford Transit Custom ve Tourneo Custom sahibi olmak için FORD yazıp 6666’ya gönderin, 2.665 TL’ye varan indirim fırsatından siz de ya...
9 yıl önce eklendi 2.691 kez incelendi

Denizbank İşletmelere Ford Ranger Hediye Ediyor

30 Haziran Tarihine kadar Vera Yazar Kasa Pos başvurusu yapın veya Denizbank Pos üzerinden 500 TL ciro yapın Ranger 4x2 Standart Çift Kabin XL 2.2L 150 PS M/T kazanma şansını yakal...
9 yıl önce eklendi 2.083 kez incelendi

Şok Market Kataloğu ( 11 - 24 Eylül 2013 )

Şok'ta Fırsatlar Çarşamba başlar… Şok Marketlerinde 11 - 24 Eylül 2013 tarihleri arsında satışa sunulacak kırtasiye, gıda, temizlik ürünleri çok ucuz fiyatlarla sahip olabiliris...
8 yıl önce eklendi 1.527 kez incelendi

Nescafe MyCafe BMW 3.16i Çekilişi

Nescafe 3ü1 arada ürünlerinden satın alın, BMW 3.16i otomobil kazanma fırsatı yakalayın... 1 Ocak 2013 - 31 Mart 2013 tarihleri arasında Türkiye genelinde Nescafe 3ü1 arada Orij...
9 yıl önce eklendi 3.322 kez incelendi