İş Bankası İnternet Şubesi Hepsiburada'dan 20 TL İndirim Kazandırıyor
İşbankası İnternet Şubesi ile alışverişi keyfe dönüştürün… Hepsiburada.com’da 20 TL indirim fırsatı!

20 Mart - 31 Mart 2013 tarihleri arasında geçerli olan yeni fırsat kampanyasında, referans numarası kullanılarak Hepsiburada.com’da Maximiles veya Maximum Kart ile yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişte anında 20 TL indirim fırsatı sunuluyor. İnternet Şubesi’ne müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapan müşteriler giriş sayfasında “Bildirimler” alanında sunulan kampanya teklifini “İstiyorum” butonuna basarak kabul ettiklerinde kampanya referans numaraları görüntüleniyor. İnternet Şubesi’nden aldıkları referans numarasını www.hepsiburada.com sayfasında ödeme ekranında yer alan “Çek No” alanına giren müşteriler kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Kampanya Detayları:
- Kampanya referans numarası İnternet Şubesi’nden 20 Mart - 31 Mart 2013 tarihleri arasında alınabilir ve Hepsiburada.com’da 31 Mart 2013 tarihine kadar (bu tarih dahil) kullanılabilir.
- Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak olan referans numarası İnternet Şubesi ana sayfasında “Bildirimler” alanında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basılarak alınabilir.
- Alınan referans numarası, arzu eden müşterilerin sistemde kayıtlı e-posta adresine referans numarasının hemen yanında yer alan “E-postama Gönder” butonu aracılığıyla gönderilebilecektir.
- Hepsiburada.com’da Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişte referans numarası kullanılarak indirimden faydalanılabilir. Referans numarası 200 TL altı alışverişlerde geçerli değildir.
- Referans Numarası tek kullanımlık olup, ChipGold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartları , TL kartı ve TL yükleme hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
- Referans numarası, Hepsiburada.com internet sitesinde sepet ödeme ekranındaki “Çek No” alanına girilerek kullanılabilecektir.
- Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
- İş Bankası ve Hepsiburada.com kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.
Eklenme Tarihi
20 Mart 2013 Çarşamba
Bitiş Tarihi
Bu kampanya sona erdi
Ziyaret
2.785 ziyaret
Kategori
İlgili Marka
Sosyal Medya
Etiketler

İlginizi Çekebilecek Kampanyalar

Garanti İnternet Şubesi'nden 30 Kişiye Samsung Ultrabook

1 Mayıs'a kadar Garanti İnternet Şubesi'ne giriş yapın, 30 Samsung 9 Serisi Ultrabook'tan birini kazanma şansı yakalayın! Kampanya Detayları: - Bu kampanya Türkiye Garanti Bank...
8 yıl önce eklendi 3.297 kez incelendi

İşcep Parakod'la 10 TL MaxiPuan Hediye

19 Nisan-30 Nisan 2013 tarihleri arasında İşcep Parakod üyesi işyerlerinden Parakod ile tek seferde gerçekleştirilecek 100 TL ve üzeri ilk peşin veya taksitli alışverişinize 10 TL ...
8 yıl önce eklendi 2.588 kez incelendi

Garanti Cep Şubesi BlackBerry Z10 Çekiliş Kampanyası

Garanti Cep Şubesi'nden 25 Kişiye BlackBerry Z10 Hediye! 21 Mart'a kadar Cep Şubesi'ne giriş yapanlar 25 BlackBerry Z10'dan birini kazanma şansı yakalıyor! Cep Şubesi'ne wap....
8 yıl önce eklendi 1.721 kez incelendi

Akbank Direkt İnternet'e Girin TurkcellMagaza.com'dan 20 TL İndirim Kazanın

13 – 31 Mart tarihleri arasında, Akbank Direkt İnternet'e girin TurkcellMagaza.com’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 20 TL indirim kazanın! Size özel indiri...
8 yıl önce eklendi 1.467 kez incelendi

İş Bankası Mart Ayı Her İhtiyaca Özel Kredi

29 Mart'a kadar devam edecek ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında, serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ile emekliler, aylık %0,70 faiz ve 70 TL masrafla 12 ay vade ve...
8 yıl önce eklendi 2.129 kez incelendi