Maximum Kart'tan Kadınlar Günü'ne Özel Kampanya
8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Maximum Kart ile yapacağınız giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, optik ve kozmetik alışverişlerinizden ekstra %10 MaxiPuan kazanma fırsatı sizi bekliyor!

Kampanya Detayları:
1- Kampanya 8 Mart 2013 tarihinde asıl kart hamili kadın müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilen alışverişlere yönelik olarak düzenlenecektir.
2- Kampanyaya yurtiçi veya yurtdışında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, optik ve kozmetik sektöründe yapılacak alışverişler dahildir. Alışveriş yapılan işyerinin Maximum üye işyeri olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
3- Kampanyaya dahil alışverişlere, alışverişin %10’u tutarında ekstra MaxiPuan hediye edilecektir. Kazanılacak hediye MaxiPuan tutarı 20TL ile sınırlıdır.
4- Hediye MaxiPuan tutarları, 19 Mart 2012 tarihinde yüklenecektir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuanlar geri alınmayacaktır.
5- Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek olup, kampanya süresince yapılacak alışveriş tutarları, müşteri numarasına bağlı tüm kredi kartları ile yapılan alışverişleri kapsayacaktır.
6- Kampanyaya Şirket kredi kartları, Bayi kartlar, ve Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler dahil edilmeyecektir.
7- Kampanya gününden önce yapılan taksitli işlemlerin kampanya gününe yansıyan taksit tutarları harcama toplamına dahil edilmeyecek, kampanya gününde yapılan taksitli alışverişler toplam tutar üzerinden kampanyaya dahil edilecektir.
8- Hediye MaxiPuanlar en son kullanılan karta yüklenecektir.
9- Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılabilecektir.
10- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve avans kapatmakta kullanılmayacaktır.
11- İade, iptal veya itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler ile MaxiPuan bozdurularak yapılan alışveriş işlemleri, alışveriş tutarı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
12- Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahildir.
Eklenme Tarihi
8 Mart 2013 Cuma
Bitiş Tarihi
Bu kampanya sona erdi
Ziyaret
2.095 ziyaret
Kategori
İlgili Marka
Sosyal Medya
Etiketler

İlginizi Çekebilecek Kampanyalar

YKM'lerde Maximum Kart'a Özel Sevgililer Günü Kampanyası

7 - 14 Şubat Tarihleri arasında YKM'lerde Maximum Kart'la yapılacak her 150 TL ve üzeri alışverişe 30TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya Detayı: ...
9 yıl önce eklendi 1.999 kez incelendi

Vatan Bilgisayar'da Maximum'a Özel Kampanya

Vatan Bilgisayar'da Maximum Kart'a özel peşin fiyatına 5 - 10 taksit ve 8% indirim fırsatı sizleri bekliyor. Yüzlerce markaya ait televizyondan cep telefonuna, bilgisayardan dij...
9 yıl önce eklendi 1.562 kez incelendi

Hyundai'den Mart Ayı Boyunca Kadınlar Gününe Özel Avantajlar

Şimdi 1.900 TL'ye varan fiyat avantajlarının yanı sıra, kadın sürücülerimize özel dosya masrafsız kredi imkanı Hyundai'de. Ayrıca Kapınızdaki Servis Hyundai hizmetiyle Hyundai'n...
8 yıl önce eklendi 2.363 kez incelendi

Atasay'dan Dünya Kadınlar Günü'ne Özel %25 İndirim

Her ay sunulan Altıncı Gün'e özel indirimin süresini, Dünya Kadınlar Gününe özel 6-7-8 Mart tarihlerine kadar uzatan Atasay, seçili ürünlerde yüzde 25 indirimin yanı sıra farklı ta...
9 yıl önce eklendi 2.075 kez incelendi

Garanti Bankası'ndan Kadınlar Gününe Özel 2 Kat Altın Hediye

Dünya Kadınlar Gününe özel 2 kat altın kazanma fırsatını kaçırmayın. Altınlarını Altın Salısı'na getiren kadınlar, Vadeli Altın Hesabına 2 kat faiz kazanıyor. Bileziklerinizi...
8 yıl önce eklendi 1.510 kez incelendi