TTNET ile Ücretsiz 100 Mbps'ye Kadar Fiber Hızı
TTNET Fibernet’lilere bir ayrıcalık daha!

Şimdi Fiber İnternet müşterilerimiz, 24 saat boyunca hızlarını 100 Mbps’ye kadar fiber hızına yükseltebilecek. Hem ücretsiz! Hem de tek bir tuşa basmak kadar kolay.

Ayda 1 defa 24 saat boyunca adil kullanım noktalarına takılmadan, ücretsiz 100 Mbps’ye kadar fiber hızlı internet keyfini doyasıya yaşayın!

Kampanya Detayları:
- TTNET ROKET servisinden uygun altyapı koşullarına sahip bireysel ve kurumsal Fiber İnternet müşterileri yararlanabilir.
- Ücretsizdir.
- Takvim ayı içerisinde sadece 1 defa olmak üzere 24 saat boyunca kullanılabilir.
- Kullanım süresi 24 saattir. (Örn: 18:00 de TTNET ROKET‘ten yararlanmaya başlayan bir müşterinin ertesi gün 17:59 itibari ile servisi sonlanacaktır.)
- Adil kullanım noktasına takılmadan 100 Mbps’ye kadar fiber hızlarına ulaşılabilecektir.
- TTNET ROKET kullanım süresi olan 24 saatin sonunda müşteri faydalandığı paket ya da kampanya şartlarına geri dönecektir.
- TTNET ROKET kullanım süresi içerisinde müşterilerimizin yapacakları internet kullanımları müşterilerimize ücretlendirilmeye devam edecektir.
- TTNET ROKET servisinden tam performans almak için kablolu bağlantı denenmelidir.
- İnternet hızı (download - upload) sonuçları bazı nedenlere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenler, sunucunun, ev - işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların performansı ve sayısı; ev-işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.
- TTNET ROKET kullanımı süresi içerisinde müşterilerimiz, paket değişikliği; kampanya katılımı; hat dondurma işlemlerini, TTNET ROKET kullanımlarını sonlandırmaları durumunda yapabileceklerdir.
Eklenme Tarihi
6 Mayıs 2013 Pazartesi
Bitiş Tarihi
Bu kampanya sona erdi
Ziyaret
10.601 ziyaret
Kategori
İlgili Marka
Sosyal Medya
Etiketler

İlginizi Çekebilecek Kampanyalar

Media Markt'ta Bak Bakalım Ne Kadar Yarışması

Bul fiyatı, kap ödülü! Bakbakalimnekadar.com'a girerek verilen ürünlerin toplam fiyatını bil, büyük ödülleri götür. Media Markt tarafından düzenlenen yarışmada Bakbakalimneka...
9 yıl önce eklendi 2.118 kez incelendi

TTNET 3'lü Avantaj Kampanyası

TTNET’e gelin, Limitsiz İnternet + Televizyon + Telefon sabit fiyatla 49 TL’ye sizin olsun! Hemen TTNET’e gelin ister 6 GB Kotalı FİBERNET paketi ile 34 TL’ye veya isterseniz Fİ...
10 yıl önce eklendi 3.480 kez incelendi

TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Kampanyası

TTNET, başlattığı kampanya ile tablet ve sınırsız internet paketini bir arada sunuyor. Şimdi NETLİMİTSİZ pakete 24 ay taahhütle birlikte tarife bedeline ek hiçbir ücret ödemeden...
9 yıl önce eklendi 3.204 kez incelendi

TTNET Konuşturan İnternet Kampanyası

TTNET'ten Konuşturan Fırsat: Ev telefonu ve internet ayda 49.99 TL'den başlayan fiyatlarla! Sadece 12 ay taahhütle, modem ve dect telefon içinde! TTNET Alo paketine ek her yöne...
10 yıl önce eklendi 3.007 kez incelendi

Teknosa Turuncu İndirim ( 6 - 9 Haziran 2014 )

6 - 7 - 8 - 9 Haziran tarihlerinde geçerli olacak Turuncu İndirim Kampanyasında; - SAMSUNG I9500 GALAXY S4 16 GB BEYAZ AKILLI TELEFON 1.999,00 TL yerine 1.499,00 TL - LG 802 G2...
8 yıl önce eklendi 2.076 kez incelendi