TTNET Konuşturan İnternet Kampanyası
TTNET'ten Konuşturan Fırsat:
Ev telefonu ve internet ayda 49.99 TL'den başlayan fiyatlarla!

Sadece 12 ay taahhütle, modem ve dect telefon içinde! TTNET Alo paketine ek her yöne 100 dk. da hediye.

Üstelik TTNET Alo ile Akşam 7’den Sabah 7'ye Konuşmak Bedava!

TTNET'ten büyük fırsat! İster kotalı ister limitsiz TTNET İnternet paketine ve TTNET Alo'ya 12 ay taahhütle çok uygun fiyatlarla abone olun, hem ev telefonunuz hem internetiniz olsun. Üstelik dect telefonunuz ve kablosuz modeminiz de TTNET'ten size ücretsiz gelsin. Tek yapmanız gereken ihtiyacınıza en uygun paketi seçmek! Üstelik tek fatura ile ödeme kolaylığıyla!

Kampanya Detayı:
- Müşteri, NET paketlerde, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı; ULTRANET Paketlerde 16 Mbps'ye kadar destekleyen hızı, FİBERNET ve HİPERNET paketlerde, tercih edilen pakete göre 20, 50 ve 100 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız değişiklik gösterebilecektir.
- Veri kullanımı, adil kullanım uygulaması kapsamında paket için belirlenen sınırı aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir.
- Kampanya 31 Mart 2013’e kadar geçerli olup tüm yeni ve mevcut taahhütsüz bireysel müşteriler 12 ay taahhüt vererek kampanyadan faydalanabilir.
- 12 ay taahhüt internet ve telefon hizmetlerini kapsar ve bu süre boyunca indirimli fiyatlardan sunulur. 13. aydan itibaren, hizmetlere ait paketlerin yürürlükteki aylık fiyatları geçerlidir.
- Aylık bedellerinin (internet ve telefon hizmetleri) tamamı TTNET faturasına (tek fatura) yansıtılır.
- Fiyatlara internet ve telefon için bağlantı ücretleri, kota aşım ücretleri ve ek hizmetlere ilişkin ücretler dahil değildir. Aylık tüm vergiler dahil 69,99 TL ve 49,99 TL'lik paketler dışında, internet ve telefon hizmetlerine ait farklı tarife/paketlerin yer aldığı paketler oluşturulabilir.
- Yeni aboneliklerinde internet hizmeti için bağlantı ücreti 3 TL taksitle 12 ay boyunca alınır. TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 14 TL (vergiler dahil) TTNET Alo bağlantı ücreti; mevcut sabit telefon aboneliği olan müşterilerden ise bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo’ya geçiş ücreti alınır.
- Kampanya ile sunulan telefon hizmetine, TTNET Alo 100, TTNET Alo 250, TTNET Alo 500, TTNET Alo 1000 ve TTNET Alo Limitsiz paketleri dahildir.
- Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
- Paketlere dahil hizmetlere ait damga vergileri TTNET faturasına yansıtılır.
- Taahhhüt süresi boyunca paket değişikliği için taahhüt başlangıcında tercih edilen İnternet ve/veya TTNET Alo paketlerinden, sadece paket yapısına dahil olan ve yürürlükteki aylık ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
- Kampanya kapsamında verilen İnternet ve TTNET Alo hizmetleri için nakil ve devir işlemleri yapılabilir. Dect telefon devredilemez ve iptal edilirek 50 TL son faturaya yansıtılır. Dect telefon iptali sonrası diğer ürünler devredilebilir.
- İnternet hizmetinin kullanımı için kampanya kapsamında yeni müşterilere tercihe göre 1 adet ADSL kablosuz modem ücretsiz olarak verilecektir. Modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
- Telefon hizmetinin kullanımı kapsamında, kampanyadan faydalanan bütün müşterilere 1 adet dect telefon ücretsiz olarak verilecektir. Dect telefonlar stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
- Müşterinin kampanyayı 12 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmesi durumunda taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ayrıca ADSL modem seçeneğinden yararlanmış müşterilerden de kablosuz modemin bedeli (125 TL) tahsil edilir. Dect telefon için 50 TL tahsil edilir.
- Kampanya ile sunulan internet ve telefon hizmeti internet alt yapı olanakları ve modem stokları ile sınırlıdır. TTNET yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
- Kampanya kapsamında tercih edilen TTNET Alo Dakika paketine ek olarak aylık 100 dk hediye edilecektir. (Örn: TTNET Alo 250 paketini alan bir müşteri 250 + 100 = 350 dk aylık ücretsiz konuşma hakkına sahip olacaktır. Hediye dakikaların yönü TTNET Alo dakika paketleriyle aynıdır.
- TTNET Alo Limitsiz paketinde GSM yönü yoktur. Bu paketi tercih eden müşterilerimiz 100 dk hediye dakikalarıyla her yöne ( GSM dahil ) konuştuktan sonra kendi paketlerini kullanmaya başlayacaklardır. Önce hediye dakikalar kullanılmaktadır. Sonrasında müşterinin sahip olduğu paketin dakikaları kullanılır. Hediye dakikalar bir sonraki aya devredilmez. Taahhütün bozulması durumunda hediye dakikalar için herhangi bir ceza müşteriye yansıtılmaz.
Eklenme Tarihi
21 Şubat 2013 Perşembe
Bitiş Tarihi
Bu kampanya sona erdi
Ziyaret
3.008 ziyaret
Kategori
İlgili Marka
Sosyal Medya
Etiketler

İlginizi Çekebilecek Kampanyalar

TTNET 3'lü Avantaj Kampanyası

TTNET’e gelin, Limitsiz İnternet + Televizyon + Telefon sabit fiyatla 49 TL’ye sizin olsun! Hemen TTNET’e gelin ister 6 GB Kotalı FİBERNET paketi ile 34 TL’ye veya isterseniz Fİ...
10 yıl önce eklendi 3.481 kez incelendi

TTNET ile Ücretsiz 100 Mbps'ye Kadar Fiber Hızı

TTNET Fibernet’lilere bir ayrıcalık daha! Şimdi Fiber İnternet müşterilerimiz, 24 saat boyunca hızlarını 100 Mbps’ye kadar fiber hızına yükseltebilecek. Hem ücretsiz! Hem de tek...
10 yıl önce eklendi 10.601 kez incelendi

TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Kampanyası

TTNET, başlattığı kampanya ile tablet ve sınırsız internet paketini bir arada sunuyor. Şimdi NETLİMİTSİZ pakete 24 ay taahhütle birlikte tarife bedeline ek hiçbir ücret ödemeden...
9 yıl önce eklendi 3.204 kez incelendi

Media Markt İnternet Kampanyası ( 2 - 8 Eylül 2014 )

2 - 8 Eylül 2014 tarihleri arasındaki Mediamarkt.com.tr'de sizleri bekleyen fırsatlar; - WEEWELL WMA 125 Bebek Telsizi 99 TL - WEEWELL WWD 700 Dijital Bebek Tartısı 139 TL - B...
8 yıl önce eklendi 1.643 kez incelendi

Media Markt İnternet Kampanyası ( 3 - 9 Eylül 2013 )

Mediamarkt.com.tr'de fırsatlar bitmiyor. Dünya markalarını bol ürün seçeneği ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt online satış sitesiyle de hizmetinizde... Avr...
9 yıl önce eklendi 1.765 kez incelendi