Turkcell'e Numarasını Taşıyana Haftada 2 Gün Bedava Konuşma Hediye
Şimdi Turkcell'e geçmenin tam zamanı...

Şimdi hattını Turkcell Faturalıya taşıyanlara YILLIK ABONELİK yaparak, 12 fatura döneminiz boyunca hem paket ücretinizde indirim hem de Haftada 2 Gün Bedava konuşma kazanabilirsiniz!

İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak, isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Minik Paket Yıllık Avantaj Kampanyasına katılın; Minik Paket’te 12 fatura dönemi boyunca 20 TL sabit fiyat garantisi ile yurt içinde indirimli konuşup, paket dakikalarınıza ilave her yöne ek 50 dk. ve Haftada 2 Gün Turkcell’lilerle Bedava Konuşma veya Karma 500 Paket’te 12 fatura dönemi boyunca KDV ve ÖİV dahil 25 TL sabit fiyat garantisi; Karma 1000 Paket’te 12 fatura dönemi KDV ve ÖİV dahil 35 TL sabit fiyat garantisi ve Haftada 2 Gün Turkcell’lilerle Bedava Konuşma kazanın.

Yıllık Abonelik Kampanyası'na katılım ve katılım için gönderilen SMS ücretsizdir. Paket ücretlerine yeni tesis özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Kampanya Detayı:
Yıllık abonelik yapan müşterilerimiz, yıllık abonelik süresi boyunca paket ücretinde gerçekleşecek değişikliklerden etkilenmeyecektir.
Haftada 2 Gün Turkcell’lilerle Bedava Konuşma hediyesi kapsamındaki günler rastlantısal olarak bir hafta içi bir hafta sonu olacak şekilde her hafta 2 gün olarak belirlenir ve yurt içi Turkcell’lilerle sabah 06:00 – akşam 18:00 saatleri arasında geçerlidir.
Minik Paket Yıllık Avantaj Kampanyası'ndan faydalanmak isteyen abonelerimizi,n son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış olması gerekmektedir.
Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca Minik Paket yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dahil 9 TL erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.

1 Ocak 2013 tarihi itibari ile bu kampanyaya katılan müşterilerimiz, abonelikleri süresince bilgilerinin işlenmesine izin vermiş sayılacaklardır. 3 Ocak 2013 tarihinden itibaren kampanyaya katılan hatların, bağlı oldukları TCKN altındaki tüm hatlar için veri izni alınmış sayılır. Bu izin ile birlikte bilgileriniz kesinlikle diğer firmalar ile paylaşılmayacaktır. 'Veri İşleme İzni'ni iptal etmek isteyen aboneler Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya IPTAL KABUL yazarak 2222’ye gönderebilirler. Veri İşleme İzni iptaliniz, iptal SMS’ini attığınız hattınız için geçerli olacaktır. Diğer hatlarınız için o hatlarınızdan ayrıca iptal SMS’i gönderebilirsiniz; ancak Veri İşleme İzni'ni iptal eden müşterilerimiz, kendilerine özel avantajlı hizmet ve tekliflerin sunulabilmesi fırsatını kaybetmiş olacaklardır.
Eklenme Tarihi
11 Şubat 2013 Pazartesi
Bitiş Tarihi
Bu kampanya sona erdi
Ziyaret
2.223 ziyaret
Kategori
İlgili Marka
Sosyal Medya
Etiketler

İlginizi Çekebilecek Kampanyalar

Turkcell Faturalarınız Bonus ile Otomatik Ödeyin Bedava Mesajlaşın

31 Mart'a kadar Turkcell faturası için Bonus kartınızdan otomatik ödeme talimatı verin, ilk ödemenin ardından 1 ay boyunca akşam 9:00'dan sabah 9:00'a Turkcell'lilerle bedava mesaj...
8 yıl önce eklendi 1.256 kez incelendi

Turkcell Hazır Kart'a Geçmek İçin Bu Fırsat Kaçmaz

Turkcell Hazırkart'a gelene her yöne 400 dakika ve 2000 SMS ayda sadece 19 TL. Turlcell Hazır Kart’a Gelenlere Özel Müthiş Fırsat sunuyor. Numarasını taşıyarak ya da yeni bir ha...
8 yıl önce eklendi 3.003 kez incelendi

Turkcell Heryöne Paketlerde Yıllık Abonelik Kampanyası

Her Yöne Paketinize yıllık aboneliğinizi yenileyin, sabit fiyat garantisi ile avantajlı konuşun! Her Yöne Paketler Tarifesi'nde yıllık aboneliğinizi yenileyerek; hem 12 fatura d...
8 yıl önce eklendi 2.242 kez incelendi

Turkcell'den Tıp Bayramı Kampanyası

Tıp Bayramı'na özel, bireysel hatlı kamu müşterilerimize, cepten aylık 100 MB internet sadece 1 TL. 11-14 Mart 2013 tarihleri arasında başvurun, 15 Mart'tan itibaren geçerli olmak ...
8 yıl önce eklendi 1.599 kez incelendi

Turkcell Online İşlemleri Kullananlar Çiçekleri ve Meyveleri %25 İndirimli Alıyor

Turkcell Online İşlemleri kullananlar 444cicek ve Frutation'da %25 indirim kazanıyor. 4-8 Mart 2013 tarihleri arasında www.turkcell.com.tr'den Online İşlemlere giriş yapan kulla...
8 yıl önce eklendi 2.180 kez incelendi